Przejdź do treści

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Tak, można płacić kartą oraz BLIKIEM.

Tak, Egzotica jest vatowcem i na życzenie klienta wystawiamy fakturę VAT.

Tak, posiadamy własny parking na kilka aut z dużą bramą wjazdową.

Egzotica jest umiejscowiona w pobliżu rynku na ulicy Sienkiewicza 22 między salonem meblowym, a sklepem ziołowym. Naprzeciwko mamy piękny widok na Park Miejski, a 3min od nas po tej samej stronie znajduje się Biedronka na skrzyżowaniu ulicy Sienkiewicza z Mickiewicza.

Tak, Egzotica nie posiada wysokiego progu i znajduje się na parterze. W środku jest bardzo dużo miejsca dzięki czemu można swobodnie poruszać się na wózku lub z wózkiem dziecięcym.

Tak, u nas zawsze zwierzaki są mile widziane. Jedyne o co prosimy to nie podchodzenie z psami do gabloty ze zwierzętami futerkowymi, ponieważ dla niektórych gatunków jest to sytuacja bardzo stresowa.

Tak, zarówno futerkowe, egzotyczne jak i ryby akwariowe.

Tak, w ofercie Egzotici są dostępne świerszcze bananowe i kubańskie, mącznik, drewnojad, karaczany tureckie i argentyńskie, szarańcza. Staramy się, aby owady były stale dostępne.

W stałej ofercie sklepu jest robak biały, kolorowy angorek, dendrobena nr 2, 3 i 4, rosówka oraz pinka. Reszta robaków dostępna jest na zamówienie, np. Jokers 100g/500g, ochotka haczykowa 100g, kaster, robak biały lub pinka w wybranym kolorze 250g/0,5l/1l. Zamówienia przyjmujemy do wtorku, odbiór robaków piątek lub sobota.

Nowy odcinek podcastu!

X