Przejdź do treści

Historia Egzotici...

P

Przede wszystkim witam Cię gorącą na stronie mojej Egzotici. Cieszę się ogromnie mogąc Cię tu gościć i przybliżyć Ci czym jest dla mnie Egzotica. To miejsce w 2010 roku stworzyłam od zera razem z tatą dzięki jego wieloletniej pasji wędkarskiej oraz mojej fascynacji i zamiłowaniu do wszystkich zwierząt. Pierwsze lata były trudne, ale nie poddałam się będąc wierna swoim ideom. Obiecałam sobie nie sprzedawać kolorowych i sztucznych karm, niskiej jakości produktów oraz kul dla rybek. Założyłam także, że zwierzęta w moim sklepie będą zawsze godnie traktowane, będą miały należytą powierzchnię i najlepszą karmę. Pragnęłam wypracować sklep skierowany dla ludzi świadomych, którzy kochają swoje zwierzaki i chcą stworzyć im najlepsze warunki hodowlane.  Z czasem Egzotica stała się wyjątkową przystanią pasjonatów, ludzi którzy poza pracą też spędzają czas na wędkarstwie i zoologii.

Dziś bogatsza o dwunastoletnie doświadczenie, przeprowadzki i ciągłe szkolenia własnych umiejętności, z prawdziwą przyjemnością zapraszam Cię do miejsca, z którego jestem dumna. Przekraczając próg Egzotici poznasz nie tylko mój wspaniały zespół, ale także moje zwierzaki – te kupione na zagranicznych giełdach, i te przygarnięte z pudełka zostawionego przed salonem, te futrzaste i te łuskonośne, głośne, śpiewające, pływające i pełzające – wszystkie tak samo przeze mnie kochane. To głównie dzięki nim jestem w tym miejscu i mam ogromne doświadczenie z różnymi gatunkami. Do tej pory uczę się najlepszej opieki nad nimi, obserwując ich potrzeby, szukając najlepszych rozwiązań, najnowszych badań i opinii hodowców o odpowiednim żywieniu czy najlepszych akcesoriach.

Dobrym obyczajem przed pierwszym odcinkiem chce Ci się przedstawić, a więc to kawałek z cyklu „opowiem Wam swoją historię”.

Nowy odcinek podcastu!

X