Przejdź do treści
K

Kim jesteśmy?

Egzotica to sklep zoologiczno – wędkarski, założony w 2010 roku w Ostrowcu Świętokrzyskim. Miejsce to powstało z wieloletniej pasji wędkarskiej oraz fascynacji i zamiłowania do wszystkich zwierząt. Przekraczając próg Egzotici poznasz spore stado różnych zwierząt oraz wspaniały zespół pasjonatów.

M

Marta

Marta jest założycielką Egzotici, to ona czuwa nad jakością produktów oraz szuka nowinek na rynku zoologicznym; nie da się nabrać na chwyty marketingowe i zanim coś poleci przeanalizuje dokładnie skład oraz przewertuje grupy tematyczne; swoje prawdy życiowe opiera na naturze i balansie z przyrodą, nie ma dla niej ustępstw od zasad etyki i uczciwości wobec własnych przekonań; kocha wszystkie zwierzęta i to z nimi najlepiej się dogaduje; jest w ciągłym procesie dokształcania, nauki i poznawania świata; poza pracą energię ładuje na zajęciach zumby, pisze felietony na blogu, wiersze do szuflady i planuje zwiedzanie świata…

P

Paweł

Paweł to dusza towarzyska, choć potrafi posiedzieć sam z wędką nad wodą i kontemplować ciszę. U Pawła, co w sercu to na języku, nie komplikuje sobie życia, lubi jasne sytuacje i proste rozwiązania. Swoje centrum dowodzenia zbudował własnymi rękami i teraz wolne chwile może spędzać przy biurku godzinami karmiąc pająki, które zapełniają mu kilka regałów dookoła. Potrafi patrzeć też przez obiektyw na swoje stworki, co owocuje w liczne zdjęcia na instagramowym koncie. Oprócz fascynacji ptasznikami przejawia zamiłowania do wielu innych gatunków zwierząt, m.in. szczurków, krwiożerczych żółwi, futrzastych szynszyli, czy pełzających dusicieli. Jest szczęśliwym opiekunem trzech psów: Kumpla, Rokiego i Nera. W Egzotice pracuje najdłużej i jest najbardziej doświadczonym handlowcem.

S

sylwia

Sylwia jest w Egzotice od niedawna, ale szybko się zadomowiła. Ze względu na zamiłowania męża i syna do wędkowania potrafi bez zastanowienia odróżnić krętlik od łącznika. Wolne chwile spędza z włochatą Kulką na kolanach i chętnie śledzi zoologiczne nowinki. To ona dba o estetykę sklepu, o to, żebyśmy się nie pozabijali o kartony na zapleczu i nie przewrócili o śmieci za ladą. Ma też wprawne oko, które szybko wychwytuje braki na sklepowych półkach. Jeśli już całkowicie nie ma co robić w Egzotice to Sylwia idzie przytulać króliczki.

M

Marzena

Marzena przygodę z groomingiem zaczęła w 2015 roku, kiedy swoją pasję i miłość do psów połączyła z pracą. Dziś salon prosperuje z bazą wspaniałych klientów. Jej największą zaletą jest cierpliwość, a wadą- gadulstwo. Prywatnie jest żoną, mamą dwóch córek, babcią pięciu wnucząt oraz opiekunem Westa Puni. Zna biegle język niemiecki, ludzki i psi 😉
Zaprasza do współpracy
Tel. 692 889 188

Nowy odcinek podcastu!

X